Ocenenia džudistov na Novoročnom turnaji v Bardejove

25.01.2015 14:47

Už po druhýkrát od zavedenia ranking listu Vsl. oblasti džuda pre kategórie mini, mladší a starší žiaci sa rekapituloval rok 2014 na Novoročnom turnaji v Bardejove v sobotu  24.1.2015.  Tak, ako v minulom roku, aj tentokrát džudisti MŠK Vranov n.T medzi ocenenými nechýbali. V rámci hodnotených turnajov v roku 2014 boli v ranking liste na prvých troch miestach vo svojej vekovej kategórii títo naši pretekári: kategória starších žiakov - 3.miesto Lev Smagin, kategória starších žiačok - 3.miesto Slávka Ignácová, kategória mladších žiačok – 2.miesto Michaela Chamajová a 3.miesto Petra Ihnátová, v kategórii mini žiakov obsadil 1.miesto Alexander Gurtler.

Na novoročnom turnaji si džudisti vyhratými zápasmi vybojovali umiestnenia, ktoré sa im budú započítavať do nového ročníka ranking listu.

Kategória mini (ročníky 2007, 2006 a 2005):

Chlapci - váha do 27 kg – Čalfa Vladimír – 7.miesto, Stanislavský Timotej 5.miesto, Titko Simon 3.miesto, Hudák Robko 2.miesto, do 34 kg – Fober Matěj 4.miesto a Petruš Šimon 3.miesto, do 38 kg – Petruš Alex 3.miesto, do 50 kg – Ihnát Ondrej 1.miesto. Dievčatá - do 34 kg – Dudová Miriam 2.miesto, do 42 kg Lábová Dorotka 2.miesto.

Kategórii mladší žiaci a žiačky (ročníky 2004 a 2003):

Chlapci – váha do 30 kg – Vyšňovský Richard – 2.miesto, do 38 kg – Demčák Tomáš 2.miesto, do 46 kg – Gurtler Alexander 2.miesto, do 50 kg Medviď Michal – 1.miesto a Repko Richard 2.miesto. Dievčatá – do 36 kg Vasilová Veronika 2.miesto.

Kategória starší žiaci a žiačky (ročníky 2002 a 2001):

Dievčatá – váha do 57 kg – Chamajová Michaela 1.miesto, do +63 kg Ihnátová Katarína 1.miesto.