Poradie oddielu MŠK Vranov n.T. po 3.kole ligy žiakov a žiačok v džude bez zmeny

26.09.2016 14:42

V sobotu, 24.9.2016 v športovej hale mesta Michalovce sa konalo 3.kolo ligy žiakov a žiačok v džude. V prvom kole sme získali v kategóriách supermini, mini, mladší a starší žiaci a žiačky 435 bodov, o 190 menej  ako ŠK Zemplín Michalovce, s ktorým „bojujeme“ o prvenstvo, ktoré by sme radi obhájili z roku 2015. Druhé kolo sme vyhrali s počtom bodov 910, skóre s druhými z tohto kola, Michalovčanmi, sme znížili na  rozdiel  95 bodov. Tretie kolo sme vyhrali taktiež s počtom bodov 525, Michalovčania mali 480. Takže ešte o 50 bodov vedie pred nami ŠK Zemplín Michalovce. O tretie miesto je tiež veľký boj, nakoľko po 1.kole a 2.kole na ňom figuroval oddiel Džudo klub Spišská Nová Ves, po 3.kole tam tróni Judo Club Bardejov. 4.kolo bude 12.11.2016 v Bardejove. Bude to ešte napínavé do poslednej chvíle.