Majstrovstvá kraja mladších a starších žiakov a II. kolo Východoslovenskej oblasti, máme 7 majstrov kraja

23.03.2014 11:27

Dňa  22. 3. 2014 bol oddiel džuda v Michalovciach, kde sa konali Majstrovstvá kraja mladších a starších žiakov a žiačok. Majstrami kraja sa stali Tomáš Demčák, Gabriel Potoma, Richard Repko, Tobiáš Serafín, Lev Smagin, Michaela Chamajová a Katarína Ihnátová.

Druhé miesta vo svojich váhových kategóriách získali: Erik Bombár, Slávka Ignácová, Petra Ihnátová, Leo Jackanič, Viktória Miková a Alexander Veliký. Tretie miesto obadil Michal Medviď.

V mini kategórii sa o svoje umiestnenia pekne pobili naši malí pretekári a v rámci družstva získavali body za 1.miesto: Alexander Gurtler a Sára Titková, za 2.miesto Simon Titko, Richard Vyšňovský, Sergej Pyshka, Veronika Vasilová, Dorotka Lábová, Timotej Stanislavský a Boris Baník a za 3.miesta: Matěj Fober, Melánia Šviderská a Miriam Dudová. V druhom kole sme obsadili tretiu priečku ziskom 112 bodov, v súčte prvého a duhého kola figurujeme na druhom mieste za oddielom ŠK Zemplín Michalovce. Na súťaži bolo 166 pretekárov z 10 oddielov.

Na pretekárov sa na pozvanie predsedu Slovenského zväzu judo (SZJ) p. Jána Krišandu prišiel pozrieť aj čestný predseda SZJ a hlavný sponzor SZJ pán Anton Siekel, majiteľ FPD Corporation.