Ligový džudistický víkend

07.06.2016 21:52

Uplynulý víkend džudisti MŠK Vranov nad Topľou  trávili čas v športovej hale v meste Martin. Sobota, 4.6.2016 patrila dorastencom na poslednom kole celoslovenskej ligy dorastencov. Keďže naši pretekári sa tejto súťaže zúčastnili prvýkrát, ich úlohou bolo nazbierať skúsenosti a "nasiaknuť" ligovou atmosférou. Najlepší výsledok našich urobil Demčák Tomáš, ktorý sa umiestnil na 3.mieste vo váhe do 45 kg a body zaznamenal aj Bombár Erik za 4.miesto vo váhe do 50 kg. Po prvých dvoch kolách sa chlapci držali na 8.mieste z desiatich zúčastnených oddielov, v poslednom nás o jeden bol predbehol oddiel TJ Mladosť Poprad a tak sme sa umiestnili na konečnom 9.mieste. Prví boli chlapci z STU Bratislava, druhí  z Judo Club ZŤS Martin a tretí z Dukly Banská Bystrica.

V nedeľu sa začala Extraliga mužov 1.kolom. Štýlom súťaže váha proti váhe sa muži MŠK Vranov n.T. postavili proti súperom šesťkrát. Umiestnili sa  na priebežnom 1. mieste po všetkých víťazných dueloch. Výsledky: MŠK Vranov nad Topľou vs Sokol Bratislava 6:0, Judo Club Bardejov 5:1, STU Bratislava 3:2, Judo Club ZŤS Martin 6:0, Junior Lučenec 5:1, VŠC Dukla Banská Bystrica 5:1.